Informacje dodatkowe
| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2954 |
| KOLOR | BLACK |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Wysokość | 10,5 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 374 |
| Kelwiny | 2800 |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 6W |
| IP | IP44 |
| Nachylenie | 120° |
| Obrót | 180° |
| TYPE | WALL |
| KOLOR DOMINUJĄCY | BLACK |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | N/A |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 10,5 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 16,5 |
| DŁUGOŚĆ | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 374 |
| KELVINS [K.] | 2800 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ2954 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.