milagro_logo

Milagro – „Marka która inspiruje”
Nad niepowtarzalnym oraz niezwykle ciekawym wzornictwem produktów Milagro czuwają pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Misją Milagro jest tworzenie unikatowych dzieł, które będą spełnieniem marzeń naszych najbardziej wymagających klientów. W lampach Milagro można dostrzec dbałość o najmniejsze detale, wykorzystywanie energooszczędnej technologii LED, niepowtarzalny design oraz wysoką jakość materiałów.

 

 

 

 


BESTSELLERY:OKAZYJNA CENA:


Dlaczego Milagro?

Lampy LED Milagro to idealne połączenie piękna, stylu i technologii. Idealnie nadają się do oświetlenia całego domu lub firmy, od pokoju sypialnego zaczynając a kończąc na kuchni. Zastosowań lamp Milagro jest wiele, a ponadto niektóre modele możesz samemu zaprojektować dzięki specjalny linkom sam możesz nadać im kształtu.

Produkty firmy Milagro to wysokiej jakości materiały. Wykonujemy nasze lampy z ekologicznych surowców, zdrowych dla środowiska i kontaktu z człowiekiem. Zapewniamy wysoką jakość produktu, dzięki solidnej polityce dostarczamy naszym klientom zawsze najlepsze produkty. Dbamy również o rozwój, dlatego powołaliśmy specjalny zespół do badania rynku oraz inżynierów produkcyjnych.

To połączenie nietuzinkowych i wymyślnych kształtów. Dział architektów czuwa nad formą wizualną oraz projektuje nowe formy lamp. W ofercie masz do wyboru ponad setkę ekskluzywnych lamp, z rodzin takich jak: Lampa RING, Lampa MERCURIO, Lampa CUBO, Lampa NERO, Lampa RAY, Lampa COSMO i nie tylko.

Sukces i doskonałą pozycja na rynku modeli z serii lamp Milagro RING sprawił, iż zdecydowaliśmy się na kontynuację tej linii wzorniczej, tym razem jednak dokonując modyfikacji wzoru w następstwie czego powstał niepowtarzalny model lampy VERTIGO. Lampa wykonana została w nowoczesnej technologii LED, co gwarantuje czyste światło przyjazne dla oka ludzkiego, z uwagi na to, iż zastosowano w nich moduły świetlne (wymienne) o barwie neutralnej tj. 4000K.

Dzięki solidnej i stabilnej polityce firmy Milagro Lighting staliśmy się firmą oferującą profesjonalne, nowoczesne a zarazem ponadczasowe i eleganckie oświetlenie. Nasze produkty to piękne połączenie metali szlachetnych ze szkłem, akrylem oraz drewnem i nie tylko.
Nasze produkty cieszą się uznaniem na całym świecie. Dostarczamy bowiem nasz asortyment na terenie Europy.

Źródło: http://milagrolighting.eu/