Informacje dodatkowe
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2952 |
| KOLOR | BLACK / CHROME |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Wysokość | 9,5 ~ 14 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 980 |
| Kelwiny | 3000 |
| Kąt wiązki | 18° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 11W |
| IP | IP20 |
| Nachylenie | 90° |
| Obrót | 360° |
| TYPE | EXPOSED DOWNLIGHT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | BLACK CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | N/A |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 14 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 9,5 |
| SZEROKOŚĆ | 10 |
| DŁUGOŚĆ | 10 ~ 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 980 |
| KELVINS [K.] | 3000 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ2952 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.