Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ0932 |
| KOLOR | CHROME |
| Materiał | METAL / PVC |
| Wysokość | 120 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 150 |
| Kelwiny | 3000 |
| Kąt wiązki | 65° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 8W |
| IP | IP20 |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | MATT |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | PVC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 120 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 70 |
| SZEROKOŚĆ | 12 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 150 |
| KELVINS [K.] | 3100 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ0932 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.