Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ4759 |
| KOLOR | CHAMPAGNE |
| Materiał | ALUMINIUM / PVC |
| Wysokość | 6 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 2031 ~ 2235 |
| Kelwiny | 3500 ~ 4300 |
| Kąt wiązki | 115° |
| Możliwość przyciemniania | YES |
| Pilot | YES |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 30W |
| IP | IP20 |
| TYPE | EXPOSED DOWNLIGHT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | CHAMPAGNE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | PVC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 6 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 30 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 2245 |
| KELVINS [K.] | 2900 ~ 4000 ~ 5700 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ4759 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.