Informacje dodatkowe
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ4665 |
| KOLOR | WHITE |
| Materiał | PVC / Metal / Leather |
| Wysokość | 50 |
| Przewód zasilający – długość | 130 |
| Przewód zasilający kolor | WHITE |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Kelwiny | 3000 |
| Możliwość przyciemniania | YES |
| Pilot | YES |
| Zasilanie | ⎓ 5V / ⎓ 3,7V |
| Max moc | 1,8W / 5W |
| IP | IP44 |
| TYPE | FLOOR |
| KOLOR DOMINUJĄCY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | BROWN |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | MATT |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | PVC |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | ECO LEATHER / ALUMINIUM |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 50 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 30 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 144 |
| KELVINS [K.] | 3000 |
| ENERGY EFFICIENCY | N/A |
| Kod produktu | AZ4665 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.