Informacje dodatkowe
| Waga | 0,94 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ4517 |
| KOLOR | WHITE |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Wysokość | 9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 960 |
| Kelwiny | 3000 |
| Kąt wiązki | 60° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 12W |
| IP | IP20 |
| Nachylenie | 40° |
| Obrót | 360° |
| TYPE | SPOTLIGHT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | N/A |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 9 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 11 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 960 |
| KELVINS [K.] | 3000 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ4517 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.