Informacje dodatkowe
| Waga | 0,58 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ3508 |
| KOLOR | WHITE |
| Materiał | ALUMINIUM |
| Wysokość | 10 ~ 15 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 647 |
| Kelwiny | 3100 |
| Kąt wiązki | 23° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 9W |
| IP | IP20 |
| Nachylenie | 90° |
| Obrót | 350° |
| TYPE | EXPOSED DOWNLIGHT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | N/A |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 15 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 10 |
| SZEROKOŚĆ | 6,2 ~ 11 |
| DŁUGOŚĆ | 14,3 ~ 18,3 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 647 |
| KELVINS [K.] | 3100 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ3508 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.