Informacje dodatkowe
| Waga | 3,9 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ3436 |
| KOLOR | WHITE |
| Materiał | ALUMINIUM / PVC |
| Wysokość | 120 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Kelwiny | 2700 ~ 6500 |
| Możliwość przyciemniania | YES |
| Pilot | YES |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 40W |
| IP | IP20 |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | PVC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 120 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 60 |
| SZEROKOŚĆ | 45 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 2738 |
| KELVINS [K.] | 2800 ~ 6100 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ3436 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.