Informacje dodatkowe
| Waga | 7,3 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ3421 |
| KOLOR | SAND WHITE / WHITE |
| Materiał | Metal / Acryl |
| Wysokość | 186 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 684 |
| Kelwiny | 2900 |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 31W |
| IP | IP20 |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | ACRYLIC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 185 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 100 |
| SZEROKOŚĆ | 45 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 684 |
| KELVINS [K.] | 2900 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ3421 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.