Informacje dodatkowe
| Waga | 6,3 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ3356 |
| KOLOR | BLACK |
| Materiał | METAL / SILICONE |
| Wysokość | 120 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Kelwiny | 3000 |
| Możliwość przyciemniania | YES |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 100W |
| IP | IP20 |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | BLACK |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | SILICONE |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 120 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 60 |
| DŁUGOŚĆ | 122 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 1873 |
| KELVINS [K.] | 2900 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ3356 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.