Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2651 |
| KOLOR | BLACK / CHROME |
| Materiał | METAL / PVC |
| Wysokość | 5,5 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 331 |
| Kelwiny | 3000 |
| Kąt wiązki | 121° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 10W |
| IP | IP20 |
| Nachylenie | 160° |
| Obrót | 180° |
| TYPE | WALL |
| KOLOR DOMINUJĄCY | BLACK CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | MATT |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | PVC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 5,5 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 48 |
| DŁUGOŚĆ | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 331 |
| KELVINS [K.] | 3000 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ2651 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.