Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2624 |
| KOLOR | BLACK |
| Materiał | ALUMINIUM / PVC |
| Wysokość | 12 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 1923 |
| Kelwiny | 2900 |
| Kąt wiązki | 110° |
| Możliwość przyciemniania | YES |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 31W |
| IP | IP20 |
| TYPE | TOP |
| KOLOR DOMINUJĄCY | BLACK |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | MATT |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | PVC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 12 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | N/A |
| SZEROKOŚĆ | 40 |
| DŁUGOŚĆ | 40 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 1923 |
| KELVINS [K.] | 2900 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ2624 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.