Informacje dodatkowe
| Waga | 2,2 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2557 |
| KOLOR | CHROME |
| Materiał | ALUMINIUM / FROSTED GLASS |
| Wysokość | 11 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Źródło światła | Nie zawiera |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 35W |
| IP | IP44 |
| Nachylenie | 90° |
| Obrót | 350° |
| TYPE | SPOTLIGHT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | FROSTED |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | GLASS |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 13 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 10 |
| SZEROKOŚĆ | 23 ~ 29 |
| DŁUGOŚĆ | 23 ~ 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | GU10 |
| LUMENS [lm.] | N/A |
| KELVINS [K.] | N/A |
| ENERGY EFFICIENCY | N/A |
| Kod produktu | AZ2557 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.