Informacje dodatkowe
| Waga | 9,2 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ2450 |
| KOLOR | CHROME / CLEAR |
| Materiał | ALUMINIUM / CRYSTAL K9 |
| Wysokość | 170 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 904 |
| Kelwiny | 2800 |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 50W |
| IP | IP20 |
| Nachylenie | 90° |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | N/A |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | N/A |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | ALUMINIUM |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | CRYSTAL |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 170 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 100 |
| SZEROKOŚĆ | 60 |
| DŁUGOŚĆ | N/A |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 904 |
| KELVINS [K.] | 2800 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ2450 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.