Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Marka | Azzardo |
| Kod producenta | AZ1290 |
| KOLOR | WHITE |
| Materiał | ACRYL / METAL |
| Wysokość | 150 |
| Możliwa regulacja | TAK |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | LED ZINTEGROWANE |
| Źródło światła | LED |
| Lumeny | 1137 |
| Kelwiny | 2900 |
| Kąt wiązki | 86° |
| Zasilanie | ~ 230V |
| Max moc | 24W |
| IP | IP20 |
| TYPE | PENDANT |
| KOLOR DOMINUJĄCY | CHROME |
| WYKOŃCZENIE WIODĄCE | SHINY |
| KOLOR AKCENTOWY | WHITE |
| WYKOŃCZENIE AKCENTOWE | FROSTED |
| MATERIAŁ DOMINUJĄCY | METAL |
| MATERIAŁ AKCENTOWY | ACRYLIC |
| WYSOKOŚĆ MAX. | 150 |
| WYSOKOŚĆ MIN. | 80 |
| SZEROKOŚĆ | 12,5 |
| DŁUGOŚĆ | 113 |
| GŁĘBOKOŚĆ | N/A |
| TYPE OF LIGHT SOURCE | LED INTEGRATED |
| LUMENS [lm.] | 1137 |
| KELVINS [K.] | 2900 |
| ENERGY EFFICIENCY | G |
| Kod produktu | AZ1290 |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.