Opis
Źródło światła: LED, 1x 32W, 2744lm, ~230V, 50Hz, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła jest w komplecie.
Wymiary: 40/40/6 cm
Materiał: aluminium
Kolor: czarny

149,00zł
222222 w magazynie
Źródło światła: LED, 1x 32W, 2744lm, ~230V, 50Hz, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła jest w komplecie.
Wymiary: 40/40/6 cm
Materiał: aluminium
Kolor: czarny
| Waga | 1,69 kg |
|---|---|
| PRODUKT DŁ [cm] | 40 |
| PRODUKT SZE [cm} | 40 |
| PRODUKT WYS [cm] | 6 |
| RODZAJ GWINTU | LED |
| ILOSĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA | 1 |
| MOC MAX | 32W |
| LUMEN | 2744lm |
| KELWIN | 3000K |
| CZY ŻARÓWKA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA IP | IP20 |
| Kod produktu | SL.1244 |
| Marka | Sollux |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.