Opis
Źródło światła: G13, 4x 8,5W, 3400lm, ~230V, 50Hz, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła jest w komplecie.
Wymiary: 105/105/15 cm
Materiał: tkanina
Kolor: biały

999,00zł
222222 w magazynie
Źródło światła: G13, 4x 8,5W, 3400lm, ~230V, 50Hz, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła jest w komplecie.
Wymiary: 105/105/15 cm
Materiał: tkanina
Kolor: biały
| Waga | 5,5 kg |
|---|---|
| PRODUKT DŁ [cm] | 105 |
| PRODUKT SZE [cm} | 105 |
| PRODUKT WYS [cm] | 15 |
| RODZAJ GWINTU | G13 |
| ILOSĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA | 4 |
| MOC MAX | 8,5W |
| LUMEN | 3400lm |
| KELWIN | 3000K |
| CZY ŻARÓWKA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA IP | IP20 |
| Kod produktu | SL.0738 |
| Marka | Sollux |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.